شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۴:۲۶
با برگزاري آزمون استخدامي صورت مي پذيرد؛
استخدام 151 نفر در 14 دستگاه اجرائي استان

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار يزد اعلام كرد: 14 دستگاه اجرائي استان 151 نفر نيروي مورد نياز خود را پس از كسر سهميه فرزندان شاهد و ايثارگر، از طريق آزمون استخدامي ، به صورت پيماني جذب خواهند كرد.

 به گزارش روابط عمومي استانداري يزد،"عباسعلي رضائي" گفت: روند ثبت نام در اين آزمون، از سوم خردادماه آغاز شده و تا سيزدهم خردادماه ادامه خواهد داشت.
وي افزود: اطلاعات كامل آزمون استخدامي جديد از طريق پايگاه اطلاع رساني استانداري به نشاني WWW.OSTANYAZD.IR در دسترس عموم مردم قرار دارد و علاقمندان مي توانند پس از  مراجعه به آدرس ياد شده، نسبت به ثبت نام و ارسال مدارك مورد نياز از طريق پست اقدام كنند.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همچنين از برگزاري  آزمون استخدامي ديگري در استان يزد خبر داد و گفت: اين آزمون نيز در نيمه اول سال جاري برگزار خواهد شد.
رضائي در بخش دوم سخنان خود، با اشاره به برگزاري آزمون تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي دستگاه هاي اجرائي در ارديبهشت  امسال، اظهار داشت:يكهزار و 123 نفر براي تصدي 678 پست سازماني  در 31 دستگاه و 10 شهرستان- عمدتا شهرستانهاي دور دست و محروم- با هم به رقابت پرداختند كه نتايج اين آزمون نيز در اواسط خرداد ماه اعلام مي شود.

 بازدید: 7838


امتیاز: 2.33


اخبار مرتبط :


امتیاز به خبر
بد(1) خوب(5)چاپ       ارسال خبر به دیگران


نظر شما درباره اين خبر:
نام *
پست الکترونیک *
آدرس سایت یا وبلاگ
محل درج نظر *