با حضور استاندار یزد؛
نمایشگاه بین‌المللی صنعت و معدن افتتاح شد
با حضور استاندار یزد و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر پنج شنبه 30 دی ماه دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و معدن یزد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان آغاز به کار کرد.
استاندار یزد تاکید کرد:
یزد همگام با مثلث طلایی گردشگری برای توسعۀ کشور
استاندار یزد پیش از ظهر پنج شنبه 30 دی ماه در نشست منطقه‌ای مثلث طلایی گردشگری کشور گفت: در استان یزد همۀ دستگاه‌ها هماهنگ و در حوزۀ گردشگری نیز همراه هستند و توجه به میراث فرهنگی و گردشگری از سیاست‌ها و اولویتهای اصلی استان است.
استاندار یزد:
آیندۀ فرزندان ایران در گروی آگاه‌سازی و فرهنگ‌سازی دانشگاه فرهنگیان است
استاندار یزد پیش از ظهر پنج شنبه 30 دی ماه در نشست هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان استان گفت: استادان دانشگاه فرهنگیان باید از بهترین‌ها باشند زیرا آنها منتقل‌کنندۀ آگاهی و فرهنگ به فرزندان و نسلهای آیندۀ کشور هستند.
استاندار یزد:
با تولید محتوای فرهنگی از وقوع جرم در جامعه جلوگیری شود
استاندار یزد در شورای پیشگیری از وقع جرم استان گفت: هدف تشکیل تشکل‌های اجتماعی در درون محله‌ها این است که محتوای فرهنگی از طریق بخش سیاست‌گذار تولید و به تشکل‌های اجتماعی منتقل شود و از سوی آنها نیز در محله‌ها رواج یابد تا از وقوع جرم در جامعه...
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع کارآفرینان یزد:
آیت‌الله هاشمی بزرگ‌ترین کارآفرین اقتصادی و فرهنگی ایران بود
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم تجلیل از ‌کارآفرینان استان یزد با اشاره به اینکه هنوز نگاه صمیمانه‌ای با کارآفرینان نداریم، گفت: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بزرگ‌ترین کارآفرین اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جمهوری اسلامی...
استاندار یزد:
کارآفرینی محور توسعۀ استان است/ ضرورت تقویت فرهنگ کار در بین نسل جوان
استاندار یزد چهارشنبه شب 29 دی ماه در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر استان با بیان اینکه کارآفرینی محور توسعۀ استان است بر ضرورت تقویت فرهنگ کار در بین نسل جوان تاکید کرد و گفت: داشتن کار باید موجب غرور جوانان شود.
استاندار یزد در شورای زکات استان:
اقدامات اقتصاد مقاومتی موجب بهبود معیشت و پرداخت زکات می‌شود
استاندار یزد عصر چهارشنبه 29 دی ماه در شورای زکات استان تاکید کرد: اقدامات استان در راستای اقتصاد مقاومتی موجب می‌شود اقتصاد رونق یابد و مردم با داشتن شرایط درآمدی بیشتر، بهتر بتوانند زکات خود را پرداخت کنند.
استاندار یزد:
ورزش زمینۀ شادابی جامعه را فراهم می‌کند
استاندار یزد پیش از ظهر چهارشنبه 29 دی ماه در نشست شورای عالی ورزش استان با بیان اینکه مسئلۀ ورزش به ویژه ورزش همگانی مسئلۀ حیاتی جامعه است، تاکید کرد: ورزش زمینۀ شادابی مردم را فراهم می‌کند.
استاندار یزد تاکید کرد:
مشارکت مؤثر مردم یکی از راهکارهای تأمین آب آشامیدنی استان
استاندار یزد صبح چهارشنبه 29 دی ماه در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: یکی از راهکارهای استان برای تأمین آب استفاده از مشارکت مؤثر مردم است و پیشنهاد می‌کنیم؛ 500 هزار نفر از جمعیت یزد به مدّت پنج سال، سالانه 200 هزار تومان به‌عنوان...
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مطرح كرد:
تأكيد دولت تدبير و اميد بر پاسخگويي به مردم
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در شوراي اطلاع رساني استان با اشاره به ابلاغيۀ 19 ماده اي وزارت كشور گفت: دولت تدبير و اميد بر پاسخگويي و تعامل مستقيم مسئولان با مردم تأكيد دارد و اين دستورالعمل نيز براي ارتقاي اين روند ابلاغ شده است.
بررسی روند توسعۀ شهرستان مهریز در بازدید استاندار از مناطق هفت گانۀ توسعه‌ای
استاندار یزد در سفر یک‌روزۀ خود به شهرستان مهریز از پروژه‌های عمرانی، صنعتی و مناطق امنیتی، گردشگری و زیست محیطی این شهرستان بازدید کرد.
استاندار یزد:
آگاه‌سازی و دغدغه‌سازی مردم لازمۀ حفاظت از گونه‌های نادر جانوری است
استاندار یزد با حضور در پاسگاه منطقۀ حفاظت شدۀ کالمند مهریز و در جمع محیط‌بانان این شهرستان تاکید کرد: با جلب مشارکت مردم و آگاه‌سازی و دغدغه‌سازی آنها دربارۀ نقش جانوران در چرخۀ حیات خود، اقدام مؤثری برای حفظ و نگه‌داری گونه‌های نادر جانوری استان...
استاندار یزد در شورای اداری مهریز:
انتخابات حداکثری نشانۀ قدرت مردمیِ نظام است
استاندار یزد در شورای اداری شهرستان مهریز گفت: مشارکت مردم در انتخابات تقویتِ جمهوری اسلامی ایران را به دنبال دارد و قدرت مردمیِ نظام نیز حاکی از آسیب‌ ناپذیری آن در سطح جهانی است.
رئیس ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران:
استان یزد برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه آماده است/ نقش مهم رسانه‌ها در افزایش مشارکت مردم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست خبری با اهالی رسانه‌های مکتوب و مجازی استان گفت: مقدّمات برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96 فراهم شده است و مسئولان اجرای انتخابات در استان بدون کمترین توجه به برخی مسائل...
استاندار یزد:
بهره وری کیفی، اولویت اوّل بخش کشاورزی باشد
استاندار یزد در آئین تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی استان با بیان اینکه شایسته است جوانان روستایی در روستاها شاغل شوند، بر بهره وری کیفی به عنوان اولویت نخست بخش کشاورزی استان تاکید کرد.
استاندار یزد تاکید کرد:
خواهرخواندگی یزد و کرواسی موجب پیوند دولت‌ها و ملّت‌ها می‌شود
استاندار یزد بعدازظهر دوشنبه 27 دی ماه در دیدار با سفیر کرواسی گفت: خواهرخواندگی یزد با یکی از شهرهای کرواسی کمک بسیاری به تقویت مبادلۀ فرهنگی خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های یکدیگر به نفع دو دولت و مردم دو کشور استفاده کنیم.
معاون وزیرکشور و رئیس سازمان مدیریت بحران:‌
بهترین راه برای مدیریت بحران کم آبی، استفاده از الگوی صرفه جویی مردم یزد است
معاون وزیرکشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در جمع اساتید برتر دانشگاه‌های استان یزد به تغییرات اقلیمی جهان اشاره کرد و گفت: با توجه به تغییرات اقلیمی، بهترین راه برای مدیریت بحران کم آبی، استفاده از الگوی صرفه جویی و مدیریت بهینۀ مصرف مردم یزد است.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران:
با به‌کارگیری علم و اندیشه، خود را در برابر حوادث طبیعی حفظ کنیم
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در دیدار با نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ یزد گفت: ایران از لحاظ حوادث گوناگون و بلایای طبیعی، رتبۀ دهم جهان و چهارم آسیا را داراست که شایسته است با به‌کارگیری علم و اندیشه، خود را در برابر حوادث...
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران:
بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به کشاورزان پرداخت شده است
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در نشست خبری با اهالی رسانۀ استان گفت: دولت تدبیر و امید در سال جاری بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به کشاورزان پرداخت کرده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان مطرح کرد:
آموزش مدیریت بحران به مردم راهکار پیشگیری از خسارت‌ها
مدیرکل مدیریت بحران استان مهمترین هدف این مدیریت را برقراری ارتباط میان اقدامات مدیریت بحران استان و مردم و نیز تلاش برای بهره‌وری مفید با رویکرد پیشگیری از آسیبها و خسارت‌ها بیان کرد.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران خبر داد:
انتخاب استان یزد به عنوان پایلوت در آموزشِ مدیریت بحران
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت: لازم است با وجود همۀ مشکلات مشاهده‌شده و گزارش‌های جانی و مالیِ ارائه شده در حوادث طبیعی، به ایمن‌سازی روی‌آوریم و به‌گونه‌ای عمل کنیم که مانع هدر رفت سرمایه‌ها شویم.
استاندار یزد:
نیازمند مشارکت مردم در خروج از بحران کم آبی هستیم
استاندار یزد روز دوشنبه 27 دی ماه در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران برگزار شد، گفت: در نظر است با جلب مشارکت مردم برای شیرین‌سازی و انتقال آب به استان یزد اقدام کنیم.
با حضور استاندار یزد؛
مراسم هفتم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد
مراسم هفتم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی عالم مجاهد، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین حضرت امام (ره)، انقلاب و مقام معظم رهبری صبح دو شنبه 27 دی ماه با حضور «آیت الله محمدرضا ناصری» نمايندۀ ولي فقيه در استان، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد...
حضور استاندار یزد در مراسم هفتم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی
مراسم هفتم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، یار دیرین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، بنیانگذار و رئیس هیئت مؤسس و رئیس هیئت اُمنای دانشگاه آزاد اسلامی صبح دوشنبه 27 دی ماه با حضور «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد و جمع...
با حضور معاون وزير كشور؛
كارگروه آموزش مديريت بحران استان برگزار شد
كارگروه آموزش و اطلاع رساني مديريت بحران استان با حضور معاون وزير كشور و رئيس سازمان مديريت بحران در سالن كنفرانس صداوسيماي مركز يزد برگزار شد.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران:
مهم ترین دغدغۀ دولت تدبیر و امید مدیریت مصرف آب است
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در بازدید از مناطق متاثر از خشکسالی شهرستان مهریز مهم ترین دغدغۀ دولت تدبیر و امید را مدیریت مصرف آب آشامیدنی و کشاورزی عنوان کرد.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران:
بزرگترین بحران استان یزد خشکسالی است
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در بازدید از فرونشست ها و مناطق بحرانی شهرستان ابرکوه بزرگترین بحران استان یزد را خشکسالی دانست و بر مدیریت و مقابله با این بحران تاکید کرد.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران:
مردم یزد به تدبیر در مدیریت مصرف آب شهرت دارند
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ابرکوه گفت: مردم استان یزد به سخت‌کوشی و تدبیر در مدیریت مصرف آب شهرت دارند و از این مایۀ حیات نهایت استفاده را می کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استان خبر داد:
بررسی خسارتهای ناشی از خشکسالی استان با حضور معاون وزیر کشور
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران به منظور بازدید از پروژه‌ها و خسارتهای ناشی از خشکسالی و سایر بلاهای طبیعی استان عصر شنبه 25 دی ماه به استان یزد سفر می کند.
استاندار یزد خواستار شد:
تعامل دستگاه‌ها برای جذب سرمایه‌گذاری در استان
استاندار یزد پیش از ظهر شنبه 25 دی ماه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعۀ استان بر تعامل دستگاه‌ها و همکاری آنها با مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان برای فرآهم کردن زمینه های جذب سرمایه‌گذاری تأکید کرد.
استاندار یزد:
تولید فرش دستباف استان در حال توسعه است
استاندار یزد عصر جمعه 24 دی ماه در بازدید از دهمین نمایشگاه فرش دستباف استان گفت: ظرفیت استان برای تولید فرش دستباف بالاست و این پتانسیل در حال توسعه است.
استاندار یزد تأکید کرد:
جمهوری اسلامی ایران نماد نوع دوستی و زندگی مسالمت‌آمیز ادیان در دنیا
استاندار یزد در مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که عصر جمعه 24 دی ماه در آتشکدۀ زرتشتیان یزد برگزار شد، برگزاری این مراسم را نماد اتحاد و همدلی موجود بین مسلمانان و زرتشتیان دانست.
تقدیر استاندار یزد از حضور گستردۀ مردم استان در مراسم ختم و بزرگداشت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد در پیامی از حضور گسترده و پُر شور مردم دارالعبادۀ يزد در مراسم ترحيم و گراميداشت حضرت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تقدیر و تشکّر کرد.
حضور استاندار یزد در مراسم ختم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی/ مردم قدرشناس یزد سنگ تمام گذاشتند
مراسم ختم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین حضرت امام (ره)، انقلاب و مقام معظم رهبری صبح پنج شنبه 23 دی ماه با حضور «آیت الله محمدرضا ناصری» نمايندۀ ولي فقيه در استان، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد و جمع پُر...
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری:
برنامه‌های خودجوش و مردمی محور فعالیّت‌های دهۀ فجر امسال باشد
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری یزد در نشست هم‌اندیشی برنامه‌های دهۀ فجر استان بر مردمی بودن و رویکرد مشارکتی برنامه‌های دهۀ فجر امسال تأکید کرد.
استاندار یزد تاکید کرد:
ضرورت توسعۀ پایدار و متوازن در استان
استاندار یزد در نشست شورای اسلامی استان بر ضرورت توسعۀ پایدار و متوازن استان در همۀ زمینه ها تاکید کرد.
استاندار یزد خواستار شد:
دستگاه‌های استان برای جذب اعتبارات سفر رئیس جمهوری سریع‌تر اقدام کنند
استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه مشکلی در زمینۀ جذب اعتبارات سفر رئیس جمهوری به یزد نداریم و اعتبارات 100 درصد تخصیص یافته است از دستگاه های استان خواست برای جذب اعتبارات سفر سریع تر اقدام کنند.
تقدیر استاندار یزد از تشییع باشکوه پیکر حضرت آیت‌الله هاشمی توسط ملّت ایران
نمايندۀ ولي فقيه در استان و امام جمعۀ يزد،نمايندۀ مردم استان در مجلس خبرگان رهبري و استاندار یزد در اطلاعیه ای مشترک از تشییع باشکوه پیکر حضرت آیت‌الله هاشمی توسط ملّت ایران تقدیر و مردم دارالعبادۀ یزد را به حضور در مراسم یار دیرین امام راحل و مقام...
استاندار یزد:
آیت‌الله هاشمی سنگ صبورملّت ایران و از یاران باوفای امام و رهبری بود
استاندار یزد روز دوشنبه بیستم دی ماه در گفتگو با برنامه رادیویی شبکه تابان یزد گفت:حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی الگویی از صبوری و مقاومت و از یاران باوفای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بود.
معاون هماهنگی امورعمراني استاندار تاكيد كرد:
ضرورت نظارت جدّي بر قيمت ها و تبليغات هتل‌ها و رستوارن هاي استان در ايّام نوروز
معاون هماهنگی امورعمراني استاندار يزد در ستاد اجرايي خدمات سفر استان گفت: در نوروز امسال بايد قيمت هتل‌ها و رستوران ها زيرنظر اداره کل ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری استان به صورت جدّی كنترل شود تا شاهد نارضايتي مردم و مسافران نباشیم.
به رياست معاون سياسي، امنيتي واجتماعي استاندار؛
اولين نشست ستاد انتخابات استان برگزار شد
«محمدعلي طالبي» رئيس ستاد انتخابات استان در نخستين نشست اين ستاد گفت: آيت الله هاشمي رفسنجاني عمري را با عزّت زيست و منشاء اثرات خير و پُر بركتي براي انقلاب اسلامي و ملّت ايران بود.
استاندار یزد:
خدمات صادقانه و ايثارگرانۀ حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني در انقلاب اسلامی ماندگار و فراموش نشدني است
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد به مناسبت رحلت حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:
نيروي انتظامي يكي از اركان تحقق حقوق شهروندي است
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در همايش رؤسا و فرماندهان كلانتري ها و پاسگاه‌هاي انتظامي استان با اشاره به رونمايي از منشور حقوق شهروندي توسط رئيس جمهوری،‌گفت: نيروي انتظامي يكي از اركان تحقق حقوق شهروندي است.
معاون مديركل دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري منصوب شد
با حكم «سيدعلي عزالديني» معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعۀ منابع استانداري، «سيدحسين ميرحسيني اردکانی» به عنوان معاون روابط عمومي،‌ تشريفات و امور بين الملل دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري يزد منصوب شد.
با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار؛
مراسم معارفۀ مديركل پدافند غيرعامل استانداري برگزار شد
با حضور «محمدعلي طالبي» معاون سياسي، ‌امنيتي و اجتماعي استاندار يزد، مراسم معارفۀ «محمدصادق طهماسبي» مديركل پدافند غيرعامل استانداري برگزار شد.
با حكم استاندار يزد؛
مديركل پدافند غيرعامل استان منصوب شد
با حكم «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد، «محمدصادق طهماسبي» به عنوان مديركل دفتر پدافند غيرعامل استان منصوب شد.
استاندار یزد تاکید کرد:
سیاست کلّی دولت تدبیر و امید جلوگیری از خام فروشی است
استاندار یزد در چهارمین نشست کارگروه توسعۀ صادرات غیرنفتی استان با تاکید براینکه سیاست کلّی دولت تدبیر و امید جلوگیری از خام فروشی بوده است،گفت: باید برای تنوع بیشتر محصولات و بازارهای صادراتی استان تلاش شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
دانشگاه‌ها خلاء بسیاری از مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه را به دوش می‌کشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست هم‌انديشي رؤساي دانشگاه‌ها، مراكز آموزش عالي و حوزه هاي علميۀ استان گفت: برخي از فعاليت ها بر دوش دانشگاه‌ها تحميل شده است و در حال حاضر مراکز آموزش عالی خلاء بسیاری از مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی...
استاندار یزد مطرح کرد:
معرفی مفاخر استان به مردم راهکار احیای فرهنگ بومی
استاندار یزد در نشست هم‌اندیشی برگزاری کنگرۀ آیت الله حاج شیخ غلامرضا یزدی(فقیه خراسانی) گفت: آشنایی با آثار مفاخر استان و ابعاد وجودی زندگی آنها موجب نزدیکی جامعه به فرهنگ بومی خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران:
ظرفیت حمل و نقل ریلی و جادّه ای کشور ارتقا یافته است
وزیر راه و شهرسازی در پایان سفر یک روزۀ خود به استان یزد از ارتقای ظرفیت حمل و نقل ریلی و جادّه‌ای کشور و افتتاح نزدیک به 90 کیلومتر بزرگراه در استان در این سفر خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با امام جمعۀ یزد خبر داد:
ایجاد آزادراه یزد-نطنز در آینده ای نزدیک
«عباس آخوندی» وزیر راه و شهرسازی و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد پنج شنبه شب 16 دی ماه با «آیت‌الله محمدرضا ناصری» نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ یزد دیدار و گفت‌وگو کردند.
وزیر راه و شهرسازی از بافت تاریخی یزد بازدید کرد
وزیر راه و شهرسازی و استاندار یزد عصر پنج شنبه 16 دی ماه از بافت تاریخی و بافتهای هدف بازآفرینی شهری یزد بازدید کردند.
با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار یزد؛
89 کیلومتر از پروژه های بزرگراهی استان افتتاح شد
«عباس آخوندی» وزير راه و شهر سازي و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد عصر پنجشنبه 16 دي ماه ضمن بازديد از پروژۀ راه تفت- ابرکوه- سورمق 44 كيلومتر از اين پروژه را افتتاح كردند.
یادوارۀ شهیدان هسته ای و شهدای مدافع حرم با حضور استاندار یزد برگزار شد
مراسم یادوارۀ شهیدان هسته ای و شهدای مدافع حرم با حضور امام جمعۀ یزد، استاندار یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مردم دارالعباده در مسجد حظیرۀ یزد برگزار شد.
بازديد وزير راه و شهرسازي و استاندار يزد از پروژه راه آهن يزد- اقليد
«عباس آخوندي»وزير راه و شهرسازي و «سيد محمد مير محمدي» استاندار يزد پيش از ظهر پنجشنبه 16 دي ماه از پروژه راه آهن يزد- اقليد بازديد كردند.
وزیر راه و شهرسازی و استاندار يزد از پروژه خط دوم محور بافق - زرین شهر بازديد كردند
وزیر راه و شهرسازی به همراه هيات همراه و استاندار يزد صبح روز پنجشنبه 16 دي ماه از پروژه احداث خط دوم محور بافق - زرین شهر در حاشیه راه آهن مسیر اشکذر به یزد بازدید کرد.
افتتاح پروژه راه اردكان- چوپانان توسط وزير راه و شهرسازي
وزير راه و شهر سازي و استاندار يزد صبح پنجشنبه 16 دي ماه ضمن بازديد از پروژه اردكان-چوپانان 45 كيلومتر از اين پروژه را افتتاح كردند.
دقايقي پيش؛
وزیر راه و شهرسازی وارد يزد شد
«عباس آخوندی» وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر و هیئت همراه وارد استان يزد شدند و مورد استقبال «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد قرار گرفتند.
با حضور معاون توسعۀ روستائی و مناطق محروم رئیس جمهوری؛
نمایشگاه توانمندیهای روستائیان آغار به کار کرد
دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان سراسر کشور با حضور «سیدابوالفضل رضوی» معاون توسعۀ روستائی و مناطق محروم رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان استان در محل دائمی نمايشگاه بين المللي تهران آغاز به کار کرد.
با حکم استاندار یزد؛
رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد
«محمدعلی طالبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حکم «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:
خانۀ احزاب استان به زودي فعاليّت خود را آغاز مي كند
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد در نشست احزاب و فعالان سياسي استان با بيان اينكه خانۀ احزاب استان به زودي فعاليّت خود را آغاز مي كند، تاكيد كرد: مديريت خانۀ احزاب نبايد دولتي باشد و بايد از سوي تشكل هاي سياسي اداره شود.
استاندار يزد تأكيد كرد :
احزاب پشتوانه سياسي، اجتماعي و زبان گوياي مردم باشند
استاندار يزد عصر سه شنبه 14 دي ماه در نشست احزاب، تشکل‌ها و فعالان سياسي استان گفت : لازم است احزاب زبان گوياي مردم و پشتوانه سياسي، اجتماعي قوي براي ملت ايران باشند و نقش خود را در پويايي و نشاط جامعه به‌خوبی ايفا كنند.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:
توجّه به سازمانهاي مردم نهاد محلّي امري ضروري است
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي و مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري از تعدادي مؤسسات، سازمانهاي مردم نهاد و كانون هاي فرهنگي و هنري نصرآباد تفت بازديد كرد.
بازدید اعضای کارگروه ارتقای اجتماعی و فرهنگی استان از مناطق بازآفرینی شدۀ میبد
اعضای کارگروه ارتقای اجتماعی و فرهنگی و سلامت ستاد بازآفرینی شهری پایدار و ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیبهای اجتماعی استان از مناطق بازآفرینی شدۀ شهرستان میبد بازدید کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
دغدغۀ مسائل اجتماعی به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در کارگروه ارتقای اجتماعی فرهنگی و سلامت ستاد بازآفرینی شهری پایدار و ستاد مدیریت و ساماندهی آسیبهای اجتماعی استان که در شهرستان میبد برگزار شد، گفت: لازم است دغدغۀ مسائل اجتماعی به گفتمان غالب جامعه تبدیل...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:
ضرورت تعامل قوا در اجرای منشور حقوق شهروندی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان اینکه رییس جمهوری بر اجرای منشور حقوق شهروندی تاکید دارد، گفت: هماهنگی با سایر قوا برای اجرای این منشور و التزام همۀ ارکان نظام به دفاع از حقوق ملّت مستلزم یک تعامل بین بخشی است.
استاندار یزد:
دغدغۀ اصلی ما سلامت اجتماعی و بسترسازی برای رشد استعدادهاست
استاندار یزد شنبه شب 11 دی ماه در نشست شورای آموزش و پرورش استان گفت: دغدغۀ اصلی مدیریت ارشد استان توجه به سلامت اجتماعی، مقام شامخ انسانی، خلاقیّت و پویایی و بسترسازی برای رشد استعدادهای استان است.
استاندار یزد تاکید کرد:
قانون و عمل به آن در همه جا اساس نظم اجتماعی است
استاندار یزد شنبه شب 11 دی ماه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد با اشاره به اتفاقات رخ داده در نماز جمعۀ سوم دی گفت: قانون و عمل به آن در همه جا اساس نظم اجتماعی است و آنچه در نماز جمعۀ هفتۀ قبل اتفاق افتاد بسیار دور از شأن مردم...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
یزد شهر صلح، گفت‌وگو و همزیستی مسالمت آمیز است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در جشن آغاز سال نو میلادی که به همّت اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برای گردشگران خارجی در یکی از هتل‌های سنّتی یزد برگزار شد، گفت: یزد شهر صلح، گفت‌وگو و همزیستی مسالمت آمیز است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یزد:
مردم نیروی معجزه‌گر انقلاب اسلامی هستند
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم بزرگداشت نهم دی در جمع مردم یزد گفت: انقلاب اسلامی متعلق به همۀ مردم است و ملّت ایران نیروی معجزه‌گر انقلاب هستند.
ادای احترام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام شامخ سومین شهید محراب
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه استاندار یزد صبح پنج‌شنبه نهم دی ماه با حضور در مسجد روضۀ محمدیه به مقام شامخ سومین شهید محراب، آیت‌الله شهید صدوقی(ره) ادای احترام کردند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با امام جمعۀ یزد دیدار کرد
«محسن رضائی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد صبح پنج شنبه نهم دی ماه با «آیت‌الله محمدرضا ناصری» نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ یزد دیدار و گفت‌وگو کردند.
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در یزد:
خدمات ایران به پناهندگان و مهاجران خارجی در هیچ کجای دنیا مشاهده نمی‌شود
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی استانداری یزد گفت: درخواست ما از مهاجران احترام به قانون و مقیّد به اجرای قانون است و همانطور که از ایرانیان انتظار رعایت قانون می باشد، از مهاجران هم همین درخواست را...
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در یزد:
اتباع خارجی تحت پوشش خدمات ویژۀ بیماری‌های خاص قرار می‌‌گیرند
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در بازدید از پایگاه سلامت ابن‌سینای یزد که ویژۀ ارائۀ خدمات بهداشتی به مهاجران ساکن در شهر یزد است، از ارائۀ خدمات ویژۀ بیماری‌های خاص به مهاجران و اتباع خارجی از سوی وزارت کشور خبر داد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:
زمينۀ مشاركت مؤثر مردم و سازمانهاي مردم نهاد در برنامه هاي دهۀ فجر فراهم شود
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار در نشست ستاد بزرگداشت دهۀ فجر استان بر پاسداشت انقلاب اسلامي و تبيين آرمانهاي انقلاب با برنامه هاي نو و مشاركت مؤثر مردم، سازمانهاي مردم نهاد و احزاب سياسي تأكيد كرد.
استاندار یزد:
بینش، آگاهي و شناخت زيربناي همۀ حركتها و شكوفايي‌هاست
استاندار يزد به مناسبت فرا رسيدن نهم و دوازدهم دي ماه روز بصیرت و سالروز سفر پُر بركت رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدّظله العالي) و روز يزد پیامی صادر کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
استان یزد می‌تواند پایگاه تولید فیلم‌ها و سریال‌های تاریخی شود
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد پروژۀ تولید مجموعۀ تلویزیونی «خانۀ میراثی» با عوامل و بازیگران بومی استان آغاز به کار کرد.
استاندار یزد:
تولید سفارشی زمینۀ جهانی شدن تولیدات استان را فراهم می‌کند
استاندار یزد بعد از ظهر سه شنبه هفتم دی ماه در نشست مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان تولید سفارشی را اقدامی شایسته دانست که فرآهم کنندۀ زمینۀ جهانی شدنِ تولیدات استان است.
نشست شورای مشورتی استاندار در امور ایثارگران برگزار شد
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار يزد، مسائل ایثارگران استان در نشست شورای مشورتی استاندار در امور ایثارگران بررسی شد.
با حکم استاندار یزد؛
سرپرست دفتر امور روستايي و شوراهای استانداری منصوب شد
با حکم «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد، «محمد یارمند» به عنوان سرپرست دفتر امور روستايي و شوراهای استانداری یزد منصوب و معرفی شد.
استاندار یزد تأکید کرد:
رونق تولید دراستان نیازمند تعامل بانک‌ها در پرداخت تسهیلات
استاندار یزد یک‌شنبه شب پنجم دی ماه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: رونق تولید در استان با تعامل بانک‌ها با بخش صنعت با رویکرد حمایتی در پرداخت تسهیلات محقق می‌شود.
مديركل مديريت بحران استان:
آموزش مردم براي پيشگيري از بحران امري ضروري است
مديركل مديريت بحران استان در نشست خبري با اهالي رسانۀ استان بر ضرورت آگاه سازي و آموزش مردم براي پيشگيري از بحران و كاهش اثرات بلاياي طبيعي تأكيد كرد.
استاندار يزد تاکید کرد:
آمارهاي دقيق و تحليلي مبناي برنامه‌ريزي‌ها قرار گيرد
استاندار يزد در نشست شوراي ثبت احوال استان با بيان اينكه آمارهاي ثبت احوال در برنامه‌ريزي‌ها بسيار تعيين كننده است، گفت: آمارهاي دقيق و تحليلي بايد مبناي برنامه‌ريزي‌ها قرار گيرد.
استاندار یزد:
روز ملّی ایمنی در برابر زلزله، روز گسترش فرهنگ ایمنی در جامعه است
استاندار يزد به مناسبت پنجم دی ماه روز ملّی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی پیامی صادر کرد.
عيادت استاندار يزد از امام جمعه ده بالا
استاندار يزد شنبه شب چهارم دي ماه از «حجت الاسلام والمسلمين سيدعلي نجم الهدي» امام جمعه ده بالا عيادت كرد.
استاندار یزد :
ژرف اندیشی و جامع نگری از ویژگی های اصلی پژوهش گری است
استاندار یزد پیش از ظهر شنبه چهارم دی ماه در نخستین جشنواره ملی نوآوری های علمی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان گفت: موضوع پژوهش بسیار بااهمیت است و ژرف اندیشی و جامع نگری از ویژگی های اصلی امور پژوهشی و پژوهش گری است.
استاندار یزد:
سازمان ثبت احوال بازوی توانمند دولت در امر هویّت و شناسائی است
استاندار یزد به مناسبت روز ملّی ثبت احوال پیامی صادر کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری:
خدشه‌دار کردن وحدت ملّی حرکت در مسیر دشمنان نظام است
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در سخنرانی پس از خطبه‌های نماز جمعۀ یزد گفت: کسانی که قصد دارند انسجام و اتحاد ملّی را خدشه‌دار کنند در مسیر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کنند.
بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهوری از بافت تاریخی یزد
معاون پارلمانی رئیس جمهوری و هیئت همراه صبح جمعه سوم دی ماه از بافت تاریخی و آثار تاریخی شهر یزد بازدید کردند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری به مقام شامخ سومین شهید محراب ادای احترام کرد
معاون پارلمانی رئیس جمهوری به همراه استاندار یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار پنج‌شنبه شب دوم دی ماه با حضور در مسجد روضۀ محمدیه یزد به مقام شامخ سومین شهید محراب، ایت‌الله شهید صدوقی(ره) ادای احترام کردند.
دیدار معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار یزد با خانوادۀ شهید رشیدی
معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار یزد پنج‌شنبه شب با حضور در منزل شهید «محمدحسن رشیدی» با خانوادۀ این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کردند.
بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهوری از بیمارستان در حال ساخت اشکذر
معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار یزد در ادامۀ حضور در شهرستان اشکذر از بیمارستان در حال احداث خیّری این شهرستان بازدید کردند.
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری؛
مرکز بوم‌گردی رُستاق افتتاح شد
مرکز بوم‌گردی رُستاق با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری و هیئت همراه و استاندار یزد عصر پنج‌شنبه دوم دی ماه افتتاح شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری به شهدای صدرآباد رُستاق ادای احترام کرد
«حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد عصر پنج شنبه دوم دی ماه با حضور در گلزار شهدای صدرآباد رستاق به شهدای این منطقه با قرائت فاتحه ادای احترام کردند.
بازدید معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری از مجموعۀ تاریخی «سلطان»
معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار یزد از روستای هدف گردشگری بُندرآباد و مجموعۀ تاریخی و گردشگری سلطان بازدید کردند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری از شرکت تعاونی گلخانه‌داران اشکذر بازدید کرد
«حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد از شرکت تعاونی گلخانه‌داران کیمیای سبز اشکذر و یک واحد نمونۀ گلخانۀ این شهرستان بازدید کردند.
بازدید معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری از فولاد آلیاژی ایران
«حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس جمهوری و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد بعد از ظهر پنجشنبه دوم دی ماه از واحدهای مختلف شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کردند.
استاندار یزد در شورای اداری استان:
مردم یزد الگوی مدیریت مصرف آب در کشور هستند
استاندار یزد پیش از ظهر پنج شنبه دوم دی ماه در شورای اداری استان گفت: مردم استان یزد قدر آب را به خوبی می‌دانند و می‌شناسند و با صرفه‌جویی که در مصرف این نعمت الهی دارند، الگوی مدیریت مصرف آب در کشور هستند.
امروز ناامیدکردن مردم گناهی نابخشودنی و بازی در زمین دشمن است
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در شورای اداری استان یزد با بیان اینکه امید ملّی باید تبدیل به عشق ملّی شود، گفت: امروز ناامید کردن مردم یک گناه نابخشودنی و بازی در زمین دشمن است.
بازدید معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری از واحد تولیدی کاشی اشکذر
معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار یزد صبح پنج شنبه دوم دی ماه از واحدهای مختلف شرکت کاشی عقیق در اشکذر بازدید کردند.
نمایش 1 - 100 از 7,091 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 71