استاندار یزد:
گسترش شبکه ریلی استان، نقش موثری در رونق اقتصادی، کاهش تصادفات و آلاینده های زیست محیطی دارد
استاندار یزد گفت: ورود هر چه بیشتر کالاهای سرمایه ای به استان، نشانه ای از رونق بیشتر اقتصادی استان است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
آموزش همگانی برای مقابله با بحران ضروری است
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار یزد در آیین افتتاحیه کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران «غدیر3» در شهرستان بافق به لزوم آموزش‌های همگانی برای مقابله صحیح با بحران تأکید کرد.
معاون پیش‌بینی و پیشگیری سازمان مدیریت بحران کشور:
ارتقاء تاب‌آوری در جوامع نیازمند تفکر جامع و فراگیر مدیران بحران است
معاون پیش‌بینی و پیشگیری سازمان مدیریت بحران کشور در آیین افتتاحیه کارگاه آموزشی غدیر 3 گفت: به‌کارگیری اصول و مؤلفه‌های کلیدی تاب‌آوری در جوامع با اتکا به ظرفیت‌های مدیریتی نیازمند ایجاد یک تفکر جامع و فراگیر است.
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد:
جشنواره ملی فیلم کوتاه امید در دی‌ماه برگزار می شود
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد از برگزاری جشنواره فیلم امید در دی‌ماه سال جاری خبر داد.
به میزبانی شهرستان بافق؛
کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران استان یزد آغاز شد
کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران استان یزد با عنوان غدیر 3 به میزبانی شهرستان بافق به مدت 3 شبانه‌روز آغاز به کارکرد.
پيام استاندار بمناسبت روز آغاز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي؛
میرمحمدی: آزادگان همت، مردانگي و سرافرازي را به اوج رساندند
استاندار یزد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي و تبریک این روز به آزادگان گرانقدر؛ اظهارداشت: آزادگان همت، مردانگي و سرافرازي را به اوج رساندند.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد خبر داد:
کاهش 50 درصدی حجم سالانه قاچاق کالا در دولت تدبیر و امید
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد با اشاره به کاهش 50 درصدی حجم سالانه قاچاق کالا در دولت تدبیر و امید اظهار داشت: فرصت سازی برای صنایع و سیاست‌گذاری پیرامون رونق تولیدات داخلی، رونق تجارت خارجی از...
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:
یزد میزبان دبیر کنوانسیون حقوق کودک در کشور می‌شود
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از سفر دبیر کنوانسیون حقوق کودک در کشور به یزد خبر داد.
تاکید مجدد استاندار یزد بر استقرار صنایع هایتک، کم آبخواه و سازگار با محیط زیست در استان
استاندار یزد گفت: وقتی از کارافرینی حرف میزنیم، باید بر جنبه های رقابت در تولید و ایجاد ارزش افزوده محصولات تمرکز کنیم چرا که مبنای بازار تولید بر این دو اصل یعنی تولید کالا با ارزش افزوده لازم و کیفیت و قیمت مناسب استوار است و این به زبان ساده یعنی...
استاندار یزد:
خبرنگاران در راستای ایفاء رسالت خبری و رسانه ای خود آزاد هستند
میرمحمدی با اشاره به لفظ خبرنگار، به وظایف و نقش آفرینی های گوناگون فعالین عرصه خبر و رسانه پرداخت و عنوان داشت: لفظ خبرنگار در نگاه اول بیشتر به معنی کسیست که خبر را نگارش میکند در حالیکه خبرنگاران علاوه بر تولید خبر، به پردازش، تحلیل و کسب خبر نیز...
استاندار یزد:
انجمن های مردم نهاد، تجلی کار داوطلبانه و هدفمند مبتنی بر خرد جمعی هستند
میرمحمدی در بخشی از سخنان خود ضمن تاکید بر کارکردهای مختلف سمن ها به قسمتی از ارزشهایی که به واسطه نقش آفرینی انجمن های مردم نهاد در جامعه رواج می یابد اشاره کرد و گفت: " ایجاد فضای دوستی و صمیمیت"،" ایجاد جو اعتماد و ارتقاء سرمایه های اجتماعی"،"تکیه...
استاندار يزد خطاب به مسئولين دستگاههاي اجرايي استان :
مسامحه در جذب اعتبارات ، تضييع حقوق مردم است
استاندار يزد گفت : ثبت جهاني يزد فرصتهاي ايجاد اشتغال فراواني را پيش روي ما قرار داده و اين مهم به دست نمي آيد مگر آنكه همه بتوانيم با برنامه ريزی، آينده نگري،‌ انجام كار هدفمند، تكيه بر خرد جمعي و برقراري ارتباط موثر و مناسب با بخش خصوصي و تشكلها و...
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد خبر داد:
برگزاری کارگاه سه‌روزه آموزشی مدیریت بحران در شهرستان بافق
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد از برگزاری کارگاه آموزشی، تمرینی، ستادی و تخصصی مدیریت بحران به مدت سه شبانه‌روز از 24 لغایت 26 مردادماه در شهرستان بافق خبر داد.
توضیح اداره کل روابط عمومی استانداری یزد در مورد یک خبر
اداره کل روابط عمومی استانداری یزد در رابطه باخبر انتشاریافته در تاریخ 17 مرداد 1396 در رابطه با جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان توضیحاتی را ارائه کرد.
استاندار يزد:
رسانه هاي استان، مروج ادب اجتماعي، اخلاق ديني و تدبيرسياسي باشند
استاندار يزد ترويج مثبت نگري و خير انديشي و نوع دوستي در جامعه و بستر سازي شكوفا شدن استعداد ها و خلاقيت ها و تلاش در جهت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي را از جمله كاركردهاي اصلي رسانه ها در جامعه دانست.
ابلاغ احكام اعضا جديد هيات مديره موسسه عام المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی کوثر یزد
استاندار يزد احكام اعضا جديد هيات مديره موسسه عام المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی کوثر یزد را ابلاغ كرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد خبر داد:
دفتر کنسولگری عراق در استان یزد مستقر خواهد شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با اشاره به لزوم تسریع در صدور روادید سفر به عتبات عالیات اظهار داشت: دفتر کنسولگری عراق برای صدور روادید پیاده‌روی اربعین در استان یزد مستقر خواهد شد.
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد:
برگزاري جشن مشاركت به مناسبت روز ملي تشکل‌ها و مشاركت اجتماعي
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد بابیان اینکه روز 22 مردادماه به‌عنوان روز تشکل‌ها و مشاركت اجتماعي نام‌گذاری شده است گفت: به مناسب این روز جشن مشاركت با حضور مردم و مسئولین برگزار می‌شود.
استاندار يزد :
هفته دولت به صحنه مشاركت خودجوش و پرشور مردم بدل شود
استاندار يزد از مديران دولتي خواست تا در هفته دولت پر رنگ تر از قبل در ميان مردم شهر و روستا حاضر شوند و به نقد و نظر و پيشنهادات و طرح مشكلات و مسائل آنها توجه خاص نموده و تمام توان خود را براي گره گشايي از مشكلات مردم معطوف دارند.
استاندار يزد:
مطبوعات و رسانه ها بايد عاملي براي هم افزايي و همبستگي اجتماعي باشند
استاندار يزد با تاكيد بر بهره گيري از توان رسانه ها در گسترش روحيه اخلاق، نوع دوستي،صداقت و رواج ويژگيهاي انساني و ترويج فضاي مهر و محبت و برادري و دلسوزي در جامعه، ابراز اميدواري نمود تا خانه مطبوعات استان بتواند در اين راستا نقش و كار كرد خود را...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:
نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت نقش مؤثری در تعیین رویکردها دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در آیین پنجمین دوره انتخابات نماینده سازمان‎های مردم‌نهاد در هیئت نظارت استان یزد گفت: نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد با پشتیبانی مناسب سمن‌ها می‌تواند به زبان گویا و موفق در هیئت نظارت تبدیل شود.
تدوين منشور حقوق شهروندي در دولت تدبير و اميد تحقق بخش يكي از اساسي ترين مطالبات مردم است
ميرمحمدي با بيان اين نكته كه دولت تدبير و اميد در تدوين منشور حقوق شهروندي، چهارگام اساسي را برداشته عنوان كرد: اولين گام تدارك مباني حقوق شهروندي، دومين گام تدوين، انتشار و اطلاع رساني عمومي جهت اين حقوق براي آگاهي مردم با بهره گيري از رسانه هاي...
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
خود را شهروند شهر جهانی بدانیم/ نگهداری صحیح از میراث گذشتگان نماد رعایت حقوق شهروندی است
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با ثبت جهانی بافت تاریخی یزد خود را شهروند شهر جهانی بدانیم و عملکرد و فکری جهانی داشته باشیم.
استاندار يزد عنوان كرد :
طرح شعار سال از سوي مقام معظم رهبري، جهت تمركز كشور بر مفاهيم اين شعار است
استاندار يزد گفت : نامگذاري امسال با نام سال «اقتصاد مقاومتي- توليد و اشتغال» از سوي مقام معظم رهبري، اتفاقي نيست، بلكه براساس اطلاعات گسترده و جامعي است كه به نهاد رهبري واصل مي شود و پس از تجزيه و تحليل بسيار ، شعار سال انتخاب مي گردد تا كشور بر...
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد خبر داد:
شكل گيري قرارگاه دفاع فرهنگي در استان در آينده اي نزديك
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد در نخستين جلسه كارگروه فرهنگي، اجتماعي و آموزشي پدافند غيرعامل استان از تشكيل قرارگاه دفاع فرهنگي در استان با توجه به ثبت جهاني شهر يزد در آينده اي نزديك خبر داد.
استاندار يزد در ديدار با كارگزاران حج استان :
حج، نقطه عطف تعالي و تحول روح انسان و زيباترين جلوه پرستش پروردگار است
استاندار يزد گفت : نبايد به اعمال و مناسك حج تنها به عنوان يك حركت فيزيكي و صوري نگريست، بلكه بايد به مفاهيم عميق و گسترده اين اعمال در فرايند انسان سازي پي برد و نقش مديران وكاروانها و كارگزاران حج در انتقال اين مفاهيم به حجاج، نقشي ارزنده و بي بديل...
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
سواد عمومی در بحث پدافند غیرعامل افزایش یابد
مجید جوادیان زاده مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در اولین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی پدافند غیرعامل استان با اشاره به لزوم توجه دستگاه‌های اجرایی به این مسئله، گفت: سواد پدافند غیرعامل در جامعه باید افزایش و به سمت کار آیی حرکت...
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد تأکید كرد:
ضرورت رعايت ماده 21 مقررات ملّي ساختمان در حوزه پدافند غيرعامل
مديركل پدافند غيرعامل استانداري گفت: با توجه به ساختار زمین‌شناسی و ژئومورفولوژي شهرستان بهاباد رعايت اصول پدافندي و ماده 21 مقررات ملّي ساختمان و اخذ مجوز پدافند غيرعامل براي طرح‌های توسعه‌ای و زيرساختي امري ضروري است.
استاندار یزد:
ساخت و نوسازی راه‌های ارتباطی نیازمند سند جامع 10 ساله است
استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی با اشاره به ثبت جهانی بافت تاریخی یزد در یونسکو و پیش بینی افزایش ورود گردشگران به استان، بیان کرد: لازم است برای همخوانی وضعیت راه‌های ارتباطی با نیازهای استان، سند جامع 10 ساله‌ای تدوین شود.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
تمام دنیا به سازمان‌های مردم‌نهاد توجه ویژه‌ای دارند/600 سازمان مردم‌نهاد در استان یزد داریم
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: توجه به تشکل‌های اجتماعی موضوع مهمی است که در تمام حوزه‌های اجتماعی، هنری، میراث فرهنگی، اقتصادی و... در دنیا به اهمیت آن‌ها توجه شده است.
استاندار یزد:
عدم محبت در جامعه و خانواده عمده دلیل خیانت در خانواده‌ها است/ باید مسئولیت‌پذیری را در فرزندانمان نهادینه کنیم
استاندار یزد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان بابیان اینکه عمده دلیل طلاق در جامعه امروزی به دلیل خیانت است؛ اظهار داشت: عمده دلیل خیانت‌ها عدم محبت بین طرفین است که باعث تمایل طرفین به خیانت برای جذب محبت و نهایتاً طلاق می‌شود.
پیام استاندار يزد بمناسبت روز خبرنگار؛
میرمحمدی: حرفه خبرنگاری بدون عشق قابل تصور نیست
استاندار یزد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت «محمود صارمی» و تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: حرفه خبرنگاری بدون عشق قابل تصور نیست.
معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت کشور تاکید کرد:
لزوم ارتقای تجهیزات آتش نشانی در سطح کشور
معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر ارتقای تجهیزات آتش نشانی در سطح کشور و به ویژه در مراکز استانها تاکید کرد.
استاندار یزد:
مشارکت مردمی در مقابله و مدیریت بحران ضروری است/ جشنواره فیلم کوتاه امید یکی از راهکارهای آگاهی بخشی در موضوع بحران است
میرمحمدی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان یزد بر مشارکت گرفتن از مردم در مقابله و مدیریت بحران‌ها تأکید کرد.
با حضور مقامات ارشد استان و خیل مردم دارالعباده؛
مراسم تشییع و تدفین شادروان دکتر «جلال مجیبیان» برگزار شد
مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم دکتر «جلال مجیبیان»، پزشک شهیر و سرشناس یزدی با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد، استاندار یزد، معاونین استاندار، فرماندار يزد،جمعی از مقامات استان و خیل مردم دارالعباده یزد برگزار شد.
بازدید معاون وزیر کشور از بخش ندوشن شهرستان میبد
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در بخش ندوشن از نزدیک در جریان مشکلات و مسایل کشاورزان و دام پروران این بخش قرار گرفت.
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور:
زبان هنر بهترین زبان برای آموزش مقابله با بحران است/ مهم‌ترین بحران استان یزد کمبود آب است
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نشست رسانه‌ای «جشنواره ملی فیلم کوتاه امید» با اشاره به لزوم آموزش و آماده‌سازی عمومی جهت مقابله با بحران، زبان هنر را زبانی با ظرفیت بالا برای آموزش عمومی دانست.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد:
جشنواره ملی فیلم کوتاه امید راهی برای آگاه‌سازی مردمی است
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد در نشست رسانه‌ای «جشنواره ملی فیلم کوتاه امید» اظهار داشت: برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه امید راهکاری برای آگاه‌سازی مردم در مواجه و مقابله با بحران است که امیدواریم در سال‌های بعد با وسعت و گستره بیشتری برگزار شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه حقوق زنان و خانواده
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست کارگروه حقوق زنان و خانواده؛ خواستار استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت عمل به اهداف سند جامع حقوق کودکان و نوجوانان شد.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري:
پدافند غيرعامل ركن اصلي دفاع ملت هاست
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد گفت: پدافند غيرعامل ركن اصلي دفاع ملت ها و به فرموده مقام معظم رهبري همان مصونيت سازي از درون است.
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد خبر داد:
انتخابات تعيين نماينده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت استان برگزار می‌شود
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد از برگزاری پنجمين دوره انتخابات تعيين نماينده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت استان در روز دوشنبه، 16 مردادماه خبر داد.
دکتر روحانی در آیین تحلیف در مجلس شورای اسلامی :
بزرگترین سلاح ما رأی ملت ما است/ جهان بداند هرگونه نقض برجام با واکنش یکپارچه ملت و دولت ایران مواجه خواهد شد
رییس جمهور در مراسم تحلیف تصریح کرد: گر چه مسئولیت من برخاسته از آراء اکثریت مردم است، اما امروز من به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران، مکلف به استیفای حقوق و مصالح همه مردم هستم و انجام این تکلیف بدون همراهی و همکاری همه ارکان نظام و حضور و مشارکت...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
شوراهای دانش‌آموزی تمرین مشارکت اجتماعی ا‌ست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در هشتمین نشست قطبی نمایندگان مجلس دانش‌آموزی کشور در یزد با اشاره به لزوم تمرین مشارکت در سطوح مختلف؛ گفت: تشکیل شوراهای دانش‌آموزی از بزرگ‌ترین افتخارات نظام جمهوری اسلامی در دولت آقای خاتمی است.
استاندار یزد:
پذیرفتن تغییرات الزامی است/ نسل جدید در ایجاد موقعیت تغییر کمک‌کننده هستند
استاندار یزد در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک تأکید کرد: نسل جدید با توجه به فضایی که در آن قرار دارد پذیرای تغییرات در جامعه است و در ایجاد موقعیت تغییر کمک‌کننده خوبی تلقی می شود.
استاندار یزد:
تعجیل در ساخت‌وساز مسکن مهر توسط پیمانکاران باعث کاهش کیفیت شد
استاندار یزد در هفتمین آیین افتتاح مسکن مهر استان یزد اظهار داشت: مسکن مهر ایده خوبی بود که در دولت‌های نهم و دهم اجرا شد اما تعجیل‌هایی که در کارها وجود داشت باعث شد برخی واحدها از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد.
استاندار یزد:
هنرمندان الگوهای معنوی را به انسان‌ها معرفی کنند
«سید محمد میرمحمدی» در آیین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی یزد اظهار داشت: این‌گونه جشنواره‌ها باید سبک زندگی ائمه را به جهان بشریت نشان دهد تا ضروری‌ترین نیاز امروز جامعه که داشتن الگو برای انسان‌ها است، مرتفع شود.
استاندار یزد:
آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بستر مناسبی برای اشتغال‌زایی جوانان است
استاندار یزد در دیدار با مدیران سازمان فنی و حرفه‌ای استان آموزش‌های این سازمان را فرایندی مناسب برای ایجاد بسترهای لازم اشتغال‌زایی جوانان بخصوص افراد جویای کار دانست.
استاندار یزد:
استان یزد از ظرفیت بالای پزشکی برخوردار است
استاندار یزد در نشست تخصصی سیاست‌گذاران سلامت، حوزه دیابت گفت: استان یزد از ظرفیت بالای پزشکی و حضور اساتید ازخودگذشته، در بحث درمان برخوردار است و کمترین مشکل را در این زمینه دارد.
ساختاركارگروه هاي ذيل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان تغییر کرد
نشست ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان يزد به رياست استاندار و دبيري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و جمعی از اعضای این ستاد برگزار شد.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري:
پيشگيري از آفت مگس مديترانه اي با رويكرد بومي و منطقه اي انجام شود
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد از مركز تحقيقات ملّي كشاورزي و منابع طبيعي و آزمايشگاه مولكولي بيماري شناسي گياهي استان بازديد و بر ضرورت تمهيدات پدافند زيستي در مديريت و كنترل آفت هاي گياهي به ويژه آفت مگس ميوه مديترانه تاكيد كرد.
استاندار یزد درگذشت دکتر جلال مجیبیان را تسلیت گفت
استاندار یزد با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت پزشك عالی‌قدر و محبوب استان، شادروان دكتر «جلال مجيبيان» به خانواده وی و عموم مردم؛ اظهار داشت: مردم قدردان يزد هرگز اين خدمتگزار صميمي و پير عشق خود را فراموش نمی‌کنند.
پيام تبریک استاندار يزد به مناسبت قهرماني تيم رباتيك دانشگاه آزاد اسلامي یزد
استاندار یزد با صدور پیامی كسب مقام قهرماني تيم رباتيك دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد در مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 ژاپن را تبریک گفت.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد خبر داد:
رتبه برتر استان یزد در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد/ سمن‌ها ساماندهی می‌شوند
مدیرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با اشاره به رتبه برتر استان يزد در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: با توجه به اهميت فعاليت سازمان‌های مردم‌نهاد در جامعه، موضوع ساماندهي اين سازمان‌ها در دستور كار قرارگرفته است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد مطرح کرد:
استقرار جوامع عشایری استان یزد در دو شهرستان ابرکوه و خاتم
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: شهرستان ابرکوه با 450 خانوار و شهرستان خاتم 850 خانوار تنها شهرستان‌هایی هستند که عشایر کوچ‌نشین استان در آن‌ها مستقر هستند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
ورزشکاران قهرمان یزدی حمایت شوند/ خیابان‌های یزد باید برای دوچرخه‌سواری مناسب‌سازی شوند
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: قهرمانان جوان ورزشکار یزدی که برای استان و کشور افتخارآفرین بوده و برخی از آن‌ها دارای بیماری‌های خاص هم هستند باید ازنظر دغدغه‌های شغلی و مسکن حمایت شوند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:
کشت گیاهان دارویی به‌صرفه و مناسب استان یزد است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد گفت: لازم است برای کشاورزان ایجاد انگیزه کنیم تا کشت‌های کم آبخواه را جایگزین کشت‌های پرآب خواه کنند و الگوی کشت را تغییر دهند.
استاندار یزد:
ثبت جهانی به دلیل خوش‌نامی و هوشمندی مردم یزد بود
استاندار یزد در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به ثبت جهانی بافت تاریخی یزد گفت: هوشمندی مردم یزد در ساخت‌وساز شهری از گذشته تاکنون از عمده دلایل مؤثر در ثبت جهانی یزد بوده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
یزدِ جهانی؛ اولین شهر شیعه ثبت‌شده در یونسکو است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به روند ثبت جهانی یزد توسط یونسکو؛ اظهار داشت: ثبت جهانی بافت تاریخی یزد به‌عنوان اولین شهر شیعه جهان در یونسکو، اتفاقی بی‌نظیر است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری:
شوراهاي اسلامي پارلمان هاي خُرد تصمیم‌گیری در روستاها هستند
دوره آموزشي آشنايي با وظايف، تشكيلات و جايگاه قانوني شوراها با حضور مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري، بخشدار نير و منتخبين شوراي روستاهاي اين بخش برگزار شد.
پیام استاندار يزد به مناسبت دوازدهمين جشنواره ملي فيلم كوتاه مستند و داستاني رضوي
استاندار یزد به مناسبت دوازدهمين جشنواره ملي فيلم كوتاه مستند و داستاني رضوي پیامی صادر کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
برنامه‌های آموزشی در حوزه سواد سلامت الزامی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست آموزشی سلامت و خود مراقبتی بانوان استان بابیان اینکه سلامت و بهداشت عمومی جامعه نیازمند آموزش است؛ اظهار داشت: لازم است برنامه‌های آموزشی را جدی بگیریم تا جامعه از سواد سلامت برخوردار شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
جشنواره‌های رضوی فرصت مناسبی برای رشد فضای فرهنگی خانواده‌ها است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در آئین پایانی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در بخش کودک و نوجوان، با اشاره به لزوم توجه به رشد خلاقیت کودکان و نوجوانان اظهار داشت: جشنواره‌های فرهنگی، هنری فرصت مناسبی برای رشد فرهنگی جامعه و...
رئیس اداره سرمایه اجتماعی وزارت کشور:
دستگاه‌های اجرایی با تعامل بیشتر به مشارکت بهتری دست یابند
رئیس اداره سرمایه اجتماعی وزارت کشور در نشست بررسی طرح‌های مرتبط با آسیب‌های اجتماعی استان اظهار داشت: ممکن است بعضی از نهادها و سازمان‌ها برنامه‌های مشابهی را به‌صورت موازی دنبال کنند که لازم است این دستگاه‌ها با تعامل و همفکری بیشتر به مشارکت بهتری...
وزیر راه و شهرسازی از استاندار یزد تقدیر کرد
وزیر راه و شهرسازی از نقش استاندار یزد در کسب افتخار ملی ثبت جهانی بافت تاریخی شهر یزد با اهدای لوح و تندیس تقدیر کرد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد خواستار شد:
ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در مبارزه با تهدیدات دشمن
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد بر استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان برای ارائه طرح‌ها و برنامه‌های پژوهشی در حوزه پدافند غیرعامل تأکید کرد.
نشست كارگروه استاني دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد
كارگروه استاني دفاتر پیشخوان دولت با دستور کار بررسی درخواست‌های رسیده به دبیرخانه این کمیته تشکیل جلسه داد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
فنی و حرفه‌ای خط مقدم تحقق اقتصاد مقاومتی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در بازدید از مرکز فنی و حرفه‌ای استان گفت: فنی و حرفه‌ای در خط مقدم تحقق اقتصاد مقاومتی است و می‌تواند تسهیل‌کننده ایجاد اشتغال مولد باشد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد خبر داد:
تغییر ساعت اداری دستگاه های اجرایی در هفته جاری
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد از تغيير ساعت كار اداره ها و دستگاههاي اجرايي استان در هفته جاري خبر داد.
استاندار یزد:
ورزش محله‌ای پیش‌زمینه رواج ورزش در جامعه است
استاندار یزد در آیین افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات گفت: لازم است اداره کل ورزش و جوانان شاخص‌هایی را برای ارزیابی ورزش محلات تعیین کند و از محلات برتر ورزشی تقدیر شود.
استاندار یزد تاكيد كرد:
ضرورت تعریف نقش برای جوانان در برنامه های فرهنگی
استاندار یزد گفت: در برنامه های فرهنگی و مذهبی به جوانان نقش بدهید که از این طریق در زمینه دینی ثابت قدم شوند و در این زمینه رشد کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
هدف طرح مجازات های جایگزین حبس ارتقای امنیت اجتماعی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: هدف از اجراي طرح مجازات های جایگزین حبس، ارتقای امنیت اجتماعی است.
مسئول پيگيري هاي ويژه استاندار منصوب شد
استاندار یزد با صدور حکمی «سيد حسين پايدار» را به عنوان مسئول پيگيري هاي ويژه استاندار منصوب كرد.
سفير مجارستان در ايران ثبت جهاني شهر يزد را به استاندار تبريك گفت
سفير مجارستان ضمن ابراز خوشحالي به مناسبت ثبت شهر يزد در فهرست آثار جهاني يونسكو، اين رويداد را به استاندار يزد تبريك گفت.
با حكم استاندار يزد؛
مشاور استاندار در امور فرهنگي و ارتباطات منصوب شد
استاندار یزد با صدور حکمی «غلامرضا محمدي» را به عنوان مشاور استاندار در امور فرهنگي و ارتباطات منصوب كرد.
با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور؛
مرکز جامع توانبخشی معلولان و سالمندان رحمت بافق افتتاح شد
مرکز جامع توانبخشی معلولان و سالمندان رحمت بافق با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار بافق و جمعی از مقامات کشور و استان افتتاح شد.
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
فاز دوم مرکز تحقیقات سالمندی اردکان افتتاح شد
فاز دوم مرکز تحقیقات سالمندی اردکان در مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار اردکان و جمعی از مقامات استان در شهرستان اردکان افتتاح شد.
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد؛
کلنگ زنی طرح توسعه پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی آیت‌الله خاتمی
کلنگ طرح توسعه پلی کلینیک تخصصی آیت‌الله خاتمی امروز در مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مقامات استان در اردکان به زمین خورد.
آغاز ساخت نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی اردکان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
عملیات اجرایی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی شهرستان اردکان در مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار اردکان و جمعی از مقامات استان آغاز شد .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
کارگران باید سالم بازنشسته شوند/ اجرای طرح‌های سلامت در کارخانه‌ها
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم رونمایی از پروژه نسخه الکترونیک در یزد گفت: اجرای طرح‌های درمانی در کارخانه‌ها را پیگیری می‌کنیم تا شرایطی فراهم شود که با آموزش، کارگران سالم بازنشسته شود.
استاندار یزد:
نسخه الکترونیک 100 درصد مردم یزد را پوشش دهد
استاندار یزد با اشاره به رونمایی و آغاز اجرای نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمانی گفت: نسخه الکترونیک 100 درصد مردم یزد را پوشش دهد.
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
سالن ورزشی شهدای کارگر یزد افتتاح شد
سالن ورزشی چند منظوره شهدای کارگر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استاندار یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، فرماندار یزد و جمعی از مقامات استان در شهرستان یزد افتتاح شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
ضرورت تمرکززدایی در ستاد مبارزه با مواد مخدر
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: موفقیت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استان یزد منوط به توجه ستاد مرکزی است.
استاندار یزد:
برگزاری کنگره بزرگداشت فقیه خراسانی ترویج اخلاق و صفات نیک انسانی است
استاندار یزد با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت فقیه خراسانی گفت: برگزاری این کنگره در واقع ترویج اخلاق، فرهنگ، ادب و صفات نیک انسانی در جامعه است.
مانور اطفاءحریق جنگل باغ شادي شهرستان خاتم برگزار شد
مانوراطفاء حریق در جنگل باغ شادي شهرستان خاتم برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
مهم‌ترین رسالت اتباع پیروی از قوانین جمهوری اسلامی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اینکه در شرایطی که دشمنان و سودجویان در پی بر هم زدن آرامش و همزیستی مسالمت آمیز اتباع و افراد بومی در استان هستند؛ اظهارداشت: اجرای قوانین جمهوری اسلامی مهم‌ترین رسالت اتباع ساکن استان است.
در سفر وزیر صنعت به استان یزد؛
طرح توسعه دو شرکت تولیدی در یزد افتتاح شد
طرح توسعه شرکت های سیم و کابل یزد و چینی مظروف یزد با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، فرماندار یزد و جمعی از مقامات استان و کشور افتتاح شد.
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
خط تولید پتو دیجیتال سه‌بعدی در یزد افتتاح شد
خط تولید پتو دیجیتال سه‌بعدی در شرکت پتوی لیلیان بافت با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مقامات استان و کشور به بهره‌برداری رسید.
هم‌زمان با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت؛
افتتاح طرح توسعه بلوک سبک شیشه اردکان
طرح توسعه بلوک سبک شیشه اردکان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولین استان و کشور افتتاح شد.
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
واحد تولیدی صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه افتتاح شد
واحد تولیدی صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استانی و کشوری افتتاح شد.
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرد؛
فاز اول شرکت معدنی و سدسازی آریا جنوب ایرانیان شهرستان خاتم
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان و کشور فاز اول شرکت معدنی و سدسازی آریا جنوب ایرانیان در شهرستان خاتم افتتاح و عملیات اجرایی فاز دوم این شرکت آغاز شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
بیش از ۱۰۰ پهنه معدنی در کشور تعریف شده است
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهارداشت: بیش از ۱۰۰ پهنه معدنی در کشور تعریف و از علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای مطالعات اکتشافی این پهنه‌ها دعوت شد که برای بیش از دو سوم این پهنه‌های معرفی‌شده، قرارداد منعقدشده است.
استاندار یزد:
استانداردهای زیست‌محیطی در معادن استان رعایت شده است/ اهلیت کنسرسیوم بهره‌بردار معدن سرب و روی مهدی‌آباد مورد تائید است
استاندار یزد در مراسم آغاز عملیات اجرایی معدن سرب و روی مهدی‌آباد مهریز اظهار داشت: تمام اصول و استانداردهای زیست‌محیطی در طرح‌های عمرانی، صنعتی و معدنی این استان رعایت شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد:
بانک‌های خصوصی برای پرداخت تسهیلات تولید همکاری بیشتری داشته باشند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد گفت: واحدهای اشتغال‌زا تولیدی و صنعتی برای دریافت تسهیلات نیازمند همکاری بیشتر بانک‌های خصوصی پرداخت هستند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
ضوابط خارجی بر شهر یزد حاکم نمی‌شود/ ایستادگی رسانه ها در برابر تخریب بافت تاریخی قابل ستایش است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به ثبت جهانی شهر یزد گفت: ضوابط خارجی بر شهر یزد حاکم نمی‌شود.
استاندار یزد:
رشد فرهنگ عمومی را در محلات رقابتی کنیم
استاندار یزد با اشاره به لزوم رشد و توسعه فرهنگ عمومی مردم در سطح جامعه گفت: رشد فرهنگ عمومی را در محلات رقابتی کنیم.
استاندار یزد:
همه تلاش‌ها در راستای ارتقای سواد سلامت معطوف باشد
استاندار یزد با اشاره به نقش خود مراقبتی در پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر گفت: همه تلاش‌ها باید در راستای ارتقای سواد سلامت معطوف باشد.
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد خبر داد:
آغاز طرح خود مراقبتی و خدمات سلامت ویژه زنان شاغل در مردادماه
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد از اجرای طرح خود مراقبتی و ارائه خدمات سلامت ویژه زنان شاغل خبر داد و گفت: در نظر داریم این طرح را در مردادماه سال جاری برگزار کنیم.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
فضا برای فعالیت متکدیان در استان یزد محدودتر شده است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: به نظر می‌رسد فضا برای فعالیت متکدیان در استان یزد محدودتر شده است و این نشان از همکاری خوب بین بخشی دستگاه‌های استان در شناسایی و برخورد و ساماندهی با متکدیان است.
استاندار یزد:
توسعه فعالیت‌های جوار معدنی از اولویت‌های استان است
استاندار یزد در آیین بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در یزد با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید و ویژگی‌های معدنی استان یزد گفت: توسعه فعالیت‌های جوار معدنی از اولویت‌های استان است.
نشست خبری استاندار یزد به صورت زنده از شبکه های اجتماعی موبایلی پخش شد
نشست خبری استاندار یزد روز پنج شنبه 22 تیرماه به صورت زنده و برای اولین بار از شبکه های اجتماعی موبایلی پخش شد.
نمایش 1 - 100 از 7,685 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 77