پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

استاندار يزد:
بي توجهي به برنامه هاي توسعه، اشتغال جوانان را تهديد مي كند
استاندار يزد صبح چهارشنبه پنجم آبان در همايش ملي تحولات جمعيت، نيروي انساني و اشتغال، به انفعالي بودن سياست هاي جمعيتي اشاره كرد و گفت: در شرايطي كه برنامه هاي توسعه و قطعنامه هاي سازمان ملل كاغذپاره تلقي شدند با اقداماتي رو به رو شديم كه بازاركار را...
بازدید استاندار يزد و قائم مقام وزير تعاون، از كارخانجات شهيد قندي
استاندار يزد و قائم مقام وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، پیش از ظهر چهارشنبه 5 آبان ماه پس از حضور در همايش ملي تحولات جمعيت، نيروي انساني و اشتغال از شركت كارخانجات توليدي شهيد قندي بازديد كردند.
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:
مهمترين ويژگي دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري، انجام وظايف حاكميتي و منحصر به فرد است
مراسم تكريم و معارفۀ مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و مديران و كارشناسان دفاتر مختلف اين معاونت برگزار شد.
با حكم استاندار يزد؛
مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري منصوب شد
با حكم «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد، «محمد محامدي» به عنوان مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد منصوب شد.
استاندار يزد:
هدف سوادآموزي گشايش دنياي دانش و عرفان است
استاندار یزد پیش از ظهر سه شنبه چهارم آبان ماه در نشست شوراي پشتيباني سوادآموزي استان گفت: اگر سواد را كليد گشايش دنياي علم و دانش و عرفان بدانيم، بي گمان ارزشمندترين كليد براي دستيابي به اهداف توسعه است.
وزیر کشور در اختتامیه طرح همیاران توسعه روستائی:
تجربه طرح همیاران توسعه روستایی به دولت ارایه می شود/ تهیه31 سند توسعه روستایی استانی در دسترس است
وزیر کشور گفت: تجربیات اجرایی طرح همیاران توسعه روستایی به عنوان یک الگو و نمونه و با همکاری حوزه اجرا و دانشگاه در قالب یک طرح تدوین و به دولت ارایه می شود.
با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعۀ منابع استانداري يزد؛
نشست هم انديشي برنامه هاي هفتۀ پژوهش برگزار شد
در نشست هم انديشي برنامه هاي هفتۀ پژوهش تعيين شد نمايشگاه اين هفته در استان همراه با برنامه هاي جانبي 15تا18 آذر ماه در دانشگاه يزد برگزار شود.
در نشست هم انديشي دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداري مطرح شد:
فعال كردن كانون هاي فرهنگي اجتماعي بانوان در استان
در نشست دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداري يزد با مشاوران فرمانداران در امور بانوان و خانواده و مديران كانون هاي فرهنگي و اجتماعي حوزۀ بانوان دربارۀ طرح هاي خوداشتغالي و توانمندسازي زنان و فعال كردن كانون هاي فرهنگي اجتماعي بانوان در سطح استان هم...
نمایش 1 - 8 از 6,776 نتیجه
آیتم در هر صفحه 8
از 847
این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت