پيام استاندار يزد به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس
استاندار يزد به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس پيامي صادر كرد.

 

مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد:
بزرگداشت استاد لاري پور نيمه مرداد در يزد برگزار مي شود
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد در جلسه هماهنگي بزرگداشت استاد لاري پور گفت: براي پاسداشت از هنرمندان استان بايد فرهنگ سازي، قدرداني و تجليل از پيشكسوتان هنر ابتدا در خصوص اهالي فرهنگ و هنر صورت پذيرد.

معاون استاندار در جمع نخبگان یزدی:
دولت تدبیر و امید به نخبگان و شرکتهای دانش بنیان توجه ویژه ای دارد
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به مباحث مرتبط با نخبگان و شرکتهای دانش بنیان دارد.

استاندار یزد:
اصلی ترین مکان برای رشد و پرورش جوانان خانواده است
استاندار یزد خاطر نشان ساخت: پرداختن به امر ورزش توسط جوانان یکی از راه های بسیار موثر در مصونیت جوانان از آسیب ها و خطرات دنیای امروز است و ورزش فرصتی برای سرگرمی، سلامت و نشاط جوانان است که در پرتو آن می توانند از همه مسائل آسیب زننده دور باشند.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار:
طرح ها همواره بايد قابليت اجرايي شدن را داشته باشند
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار در جلسه كميسيون ماده 5 شهر يزد با موضوع بررسي طراحي شهري و مناسب سازي عبور و مرور معلولين حد فاصل خيابان امام خميني (ره) از چهار راه شهدا تا انتهاي خيابان مسجد جامع گفت:طرح هايي كه براي تصويب در اين كميسيون مطرح ميشود بايد قابليت اجرايي شدن را در طراحي شهري و مناسب سازي داشته باشند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:
سرانه سلامت جامعه در دولت تدبير و اميد چهار و نيم برابر شده است
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد خاطر نشان ساخت: استان يزد ظرفيت بسيار خوبي در زمينه سلامت دارد و در حال تبديل شدن به عنوان برندي در سطح كشور در زمينه سلامت است.

با حضور استاندار صورت گرفت؛
بازديد از پروژه دردست ساخت نمايشكاه بين المللي استان يزد
استاندار يزد از پروژه در دست احداث نمايشگاه بين المللي يزد بازديد كرد.

گزارش تصويري جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان استان يزد

استاندار یزد:
سواد چراغ زندگی سالم است
استاندار یزد خاطر نشان نمود: با تلاشهای به عمل آمده و راهکارهای مطرح شده، این زمینه وجود دارد که بی سوادی را در استان به حداقل ممکن برسانیم.

معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استاندار:
فعاليت سينماگران جوان ما از صميميت،حس مشترك ومشاركت برخوردار است
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد فعاليت خوب سينما گران جوان استان را ناشی از صميميت، حس مشترك بالا و مشاركت آنان خواند وگفت: فعاليت انجمن سينماي جوانان استان از اين سه امر تبعيت ميكند.

استاندار یزد:
باید زمینه مشارکت مردم در پیشگیری از وقوع جرائم اجتماعی فراهم گردد
استاندار یزد در نشست مسئولین عالی قضایی استان با فرمانداران خاطر نشان ساخت: واقعیت این است که در عصر حاضر میان نسلها فاصله ایجاد شده و نسل جدید بسیاری از مسائل را پذیرا نیست چون در فرهنگ متفاوتی رشد کرده و این امر باید مد نظر مسئولین قرار گیرد.


صفحه از 447 اول  |  قبل  |  بعد  |  آخر